Nasz zespół

lek. wet. Filip Pytlewski

Absolwent Wydziału Weterynarii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Założyciel działającej do dziś Sekcji Chorób Drobnych Ssaków działającej przy Kole Naukowym Medyków Weterynaryjnych. W swojej pracy zajmuje się leczeniem chorób zakaźnych, wewnętrznych oraz chirurgią miękką psów i kotów, jak i drobnych ssaków (gryzoni, królików, fretek i jeży). Uczestnik wielu szkoleń i konferencji międzynarodowych, dotyczących tematyki leczenia drobnych ssaków. Dokształcał się również prywatnie pod okiem autorytetów krajowych tej dziedziny.

Prywatnie właściciel trzech szczurzyc oraz majsterkowicz-amator i zapalony kucharz.

lek. wet. Adam Greczka

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Uczęszczał także na zajęcia w  Zespole Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli na kierunku technika pszczelarstwa. Zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych oraz chirurgią miękką psów i kotów, a także opieką lekarsko-weterynaryjną nad pasiekami pszczelimi. Ukończył dodatkowe szkolenia i brał udział w konferencjach naukowych w zakresie ortopedii zwierząt oraz leczenia psów i kotów.
 
Prywatnie jest właścicielem suczki  chihuahua i kotki rasy syberyjskiej, a także miłośnikiem owadów społecznych oraz pasjonatem motoryzacji.

lek. wet. Marta Cozzi

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych oraz chirurgią miękką psów i kotów. Umiejętności oraz wiedzę stale poszerza, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.

Prywatnie właścicielka kotki i kocurka, pasjonatka jazdy konnej oraz rajdów samochodowych. Ze względu na swoje korzenie biegle włada językiem włoskim.

tech. wet. Kamila "Kaja" Olender

Absolwentka technikum weterynaryjnego w Opolu. W trakcie nauki wolontariacko uczęszczała do małego gabinetu w mieście Sława, a główny staż zawodowy odbywała w renomowanym opolskim gabinecie weterynaryjnym. W przyszłości, w ramach dalszego dokształcania się, planuje udział w licznych szkoleniach, by jeszcze lepiej móc pomagać pacjentom naszego Gabinetu.

Czas wolny poświęca rysowaniu oraz majsterkowaniu w domowym zaciszu. Właścicielka kocurka o imieniu Tiger.

Marta Pasierbek recepcjonistka

To właśnie z nią rozmawiacie, kiedy kontaktujecie się z naszym Gabinetem. Odbiera telefony, odpisuje na wiadomości i układa grafiki reszcie zespołu. To także ona doradza w zakupie akcesoriów z naszego sklepiku. Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez 4 lata w sieci sklepów zoologicznych – dzięki zdobytej tam wiedzy fachowo doradzi w wyborze karm, smyczek, szelek, zabawek i innych akcesoriów dla Waszych Pupili.

Właścicielka dwóch kotek i kocurka, z którymi przytula się wieczorami, oglądając seriale. Wolny czas spędza z przyjaciółmi, planując kolejne podróże.